Моторошні наслідки: У США жінці через грип ампутували руки та ноги (фото)

У США жінці через грип ампутували руки та ноги

Американці ампутували всі чотири кінцівки через ускладнення, що виникли після зараження грипом. Як повідомляє Daily Mail, 42-річна Крістін Фокс зі штату Огайо звернулася з болем у горлі до відділення невідкладної допомоги, де їй діагностували грип, передають Патріоти України.

Через кілька днів її симптоми погіршилися, і при повторному обстеженні лікарі виявили у неї знижений кров'яний тиск, нестачу кисню та сепсис – сильне запалення через інфекцію, при якому надмірна реакція імунітету призводить до пошкодження органів.

Під час госпіталізації жінку під'єднали до апарату штучної вентиляції легень, але вже через день у неї розвинулася бактеріальна пневмонія та почали відмовляти нирки. Жінку ввели в медикаментозну кому, щоб уникнути подальшого погіршення стану. Через те, що до кінцівок не надходило достатньо крові, лікарям довелося ампутувати їх, щоб урятувати жінці життя.

За кілька тижнів пацієнтку відправили до медичного центру, де вона проходила тригодинну фізіотерапію щодня протягом шести тижнів, щоб навчитися користуватися протезами рук та ніг.

Руки були ампутовані трохи нижче ліктя, а ноги нижче колін, тому у жінки зберігся відносно великий діапазон рухів. Зволікання з ампутацією могло призвести до того, що видалення кінцівок могло бути масштабнішим і погіршення якості життя жінки.

Сенсація археології: Неподалік Риму знайшли дивну схованку десятків бронзових скульптур 2000-літньої давнини у дуже гарному стані

субота, 2 грудень 2023, 2:35

Капсула часу спрацюівала відмінно протягом 2300 років, зберігши цінну колекцію етрусько-римських артефактів. В тосканському місті Сан-Кашано-дей-Баньї, близько 120 км на північний захід від Рима, археологи виявили артефакти, приховані у лікувальних гря...

Вчені заявили, що люди старіють швидше через... динозаврів

п’ятниця, 1 грудень 2023, 23:18

У тому, що люди швидко старіють та помирають через похилий вік, винні динозаври. А точніше ті нестерпні умови існування, які вони створили для далеких прапращурів людини. Про це йдеться у науковій статті в журналі BioEssays, передають Патріоти України....