Моторошно навіть дивитися: Під час мотоперегонів British Superbikes розлетілися мотоцикли (відео)

На черговому етапі мотоперегонів British Superbikes сталася аварія, яка ледь не призвела до страшних наслідків, передають Патріоти України.

Один із мотогонщиків вилетів за межі траси, а коли підвівся, його ледь не вбило іншим мотоциклом, який зазнав тієї ж участі. Під час інциденту за межі траси вилетіло кілька пілотів, а особливо небезпеку для оточуючих становили мотоцикли, які хаотично розліталися в різному напрямку на шаленій швидкості. На щастя ніхто не постраждав.

Українцям розповіли, як отримати пенсії та інші соцвиплати, перебуваючи за кордоном, в окупації чи евакуації

неділя, 4 грудень 2022, 23:37

Незважаючи на тимчасову окупацію окремих регіонів країни, а також на те, що багато українців були змушені виїхати за кордон або змінити місце проживання у своїй країні, держава продовжує виплачувати пенсії та інші види соціальної допомоги всім своїм гр...

"Подивіться, відчуйте біль і зробіть свій внесок": Шевченко та Усик показали, як виглядає блекаут у Києві, щоб зібрати кошти на генератори для лікарень (відео)

неділя, 4 грудень 2022, 22:49

Амбасадори благодійної платформи UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Усик знялися в акції зі збору генераторів для українських лікарень. Наші легендарні спортсмени показали, як виглядає постапокаліптичний Київ за блекауту, передають Патріоти України....