Моторошно навіть дивитися: Відомий спортсмен приземлився на голову під час стрибка на лижах із трампліну (відео)

Жахливим падінням завершився один зі стрибків під час кваліфікації першого етапу «Тура чотирьох трамплінів», що проходить у німецькому Оберстдорфі, повідомляють Патріоти України.

У 25-річного словенського спортсмена Цене Превца під час приземлення одна з лиж поїхала назад — і в результаті йому довелося «гальмувати» головою.

На щастя, серйозних травм вдалося уникнути, при цьому постраждалий відреагував на ситуацію з гумором. «Ось як це виглядало, але мені вдалося довести справу до кінця. Йїхаааа», — розмістив Превц відео на своїй сторінці в Instagram.

Зазначимо, що словенцю все ж таки вдалося виконати вдалий стрибок та кваліфікуватися до основного етапу змагань.

У людей, які фізично важко працюють, вищий ризик когнітивних розладів, - дослідження

понеділок, 25 вересень 2023, 11:48

Якщо робота має високий рівень фізичної активності, то в людини може бути підвищений ризик деменції та легких когнітивних порушень. Це підтверджує нове дослідження, опубліковане в The Lancet Regional Health Europe, пише Medical News Today, передають П...

Безвідмовні "корейці": Названо два корейських авто, які дуже рідко відвідують СТО

понеділок, 25 вересень 2023, 11:45

Звичайно, жоден виробник будь-якої країни світу не застрахований від того, що деякі його моделі автомобілів не виправдовують очікування покупців, передають Патріоти України. Водночас уміння вивчати побажання споживачів й виправляти допущені помилки ста...