Моторошно навіть дивитися: Відомий спортсмен приземлився на голову під час стрибка на лижах із трампліну (відео)

Жахливим падінням завершився один зі стрибків під час кваліфікації першого етапу «Тура чотирьох трамплінів», що проходить у німецькому Оберстдорфі, повідомляють Патріоти України.

У 25-річного словенського спортсмена Цене Превца під час приземлення одна з лиж поїхала назад — і в результаті йому довелося «гальмувати» головою.

На щастя, серйозних травм вдалося уникнути, при цьому постраждалий відреагував на ситуацію з гумором. «Ось як це виглядало, але мені вдалося довести справу до кінця. Йїхаааа», — розмістив Превц відео на своїй сторінці в Instagram.

Зазначимо, що словенцю все ж таки вдалося виконати вдалий стрибок та кваліфікуватися до основного етапу змагань.

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...

Всього два правила: 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

середа, 29 березень 2023, 18:56

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає, передають Патріоти України. Про це він сказав в інтерв'...