Моторошний експеримент: Чим закінчилося схрещування шимпанзе і людини

У лютому 1926 року в Африку відправили біолога Іллю Іванова для того, щоб він здійснив штучне запліднення самок шимпанзе сім'ям людини, передають Патріоти України.

Вчений, який вважався фахівцем в області штучного запліднення тварин, ще в 1899 році почав виводити гібриди миші і щура, миші і морської свинки, зебри і осла, антилопи і корови. І окрилений своїми успіхами, біолог припустив, що, можливо, за допомогою штучного запліднення вийде створити гібрид людини і мавпи.

До осені 1925 року на експеримент схрещування людини і шимпанзе Академія наук виділила 10 тисяч доларів. Однак незабаром після прибуття в Африку, а саме в Кінд, Іванов дізнався, що там були лише шимпанзе, які не досягли статевої зрілості. Тому експеримент був перенесений на 1927 рік.

У лютому Іванов запліднив двох самок шимпанзе сім'ям невідомих донорів-людей. А потім провів осіменіння ще однієї мавпи на прізвисько Чорна. Однак ні в одному з трьох випадків вагітність не наступила.

Біолог не втрачав надії і почав пропонувати запліднити жінок-добровольців сім'ям самця шимпанзе. Однак колеги вченого не зустріли цю ідею з ентузіазмом. Планам Іванова так і не судилося збутися. Незабаром вченого піддали політичній критиці і заслали в Алма-Ату, де він помер від крововиливу в мозок.

"Дрон-камикадзе "Охотник" будет поражать цели на земле, в воде и в воздухе, а "Коралл" сможет уничтожать все аэродинамические цели", - експерти про нове озброєння України

вівторок, 22 червень 2021, 5:45

"Государственное конструкторское бюро "Луч" впервые официально представляет новую отечественную зенитную ракету для комплексов средней дальности. Как отмечает Defense Express, "Коралл" должен стать базовой унифицированной ракетой модульной конструкции ...

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...