Моторошний експеримент: Чим закінчилося схрещування шимпанзе і людини

У лютому 1926 року в Африку відправили біолога Іллю Іванова для того, щоб він здійснив штучне запліднення самок шимпанзе сім'ям людини, передають Патріоти України.

Вчений, який вважався фахівцем в області штучного запліднення тварин, ще в 1899 році почав виводити гібриди миші і щура, миші і морської свинки, зебри і осла, антилопи і корови. І окрилений своїми успіхами, біолог припустив, що, можливо, за допомогою штучного запліднення вийде створити гібрид людини і мавпи.

До осені 1925 року на експеримент схрещування людини і шимпанзе Академія наук виділила 10 тисяч доларів. Однак незабаром після прибуття в Африку, а саме в Кінд, Іванов дізнався, що там були лише шимпанзе, які не досягли статевої зрілості. Тому експеримент був перенесений на 1927 рік.

У лютому Іванов запліднив двох самок шимпанзе сім'ям невідомих донорів-людей. А потім провів осіменіння ще однієї мавпи на прізвисько Чорна. Однак ні в одному з трьох випадків вагітність не наступила.

Біолог не втрачав надії і почав пропонувати запліднити жінок-добровольців сім'ям самця шимпанзе. Однак колеги вченого не зустріли цю ідею з ентузіазмом. Планам Іванова так і не судилося збутися. Незабаром вченого піддали політичній критиці і заслали в Алма-Ату, де він помер від крововиливу в мозок.

Залишають салон першими: Стюардеса розповіла про секретні способи зірок залишатися непоміченими в літаку (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:22

Американська стюардеса поділилася секретними способами знаменитих людей залишатися непоміченими під час перельоту на літаку. Так, багато хто з них подорожує інкогніто, передають Патріоти України. В першу чергу, за словами бортпровідниці, відомі особист...

Готуйтеся! В Україні хочуть ввести жорсткий карантин, названо ймовірну дату

вівторок, 24 листопад 2020, 14:15

В Україні жорсткий карантин через пандемію коронавірусу введуть 25 грудня 2020 року. Про це стало відомо джерелам "Апострофа" в Кабінеті міністрів, передають Патріоти України. Локдаун у всіх областях, найімовірніше, оголосять на новорічні свята. Трива...