Моторошний ритуал: Археологи виявили незвичайну деталь життя неандертальців

Під час експедиції до печери Куева-дес-Куб'єрта, Іспанія, були знайдені десятки черепів тварин, залишених там 40 тис. років тому. У вчених немає сумніву, що це було частиною церемонії, передають Патріоти України.

Дослідники виявили 35 черепів. Всі вони походять від тварин, які мали роги. Серед них було 28 голів великої рогатої худоби, у тому числі бізонів та зубрів, п’ять оленів та два носороги.

При цьому в печері знаходилися знаряддя праці неандертальців, що говорить про те, що це місце могло бути їхнім домом. Однак черепи не належали тваринам, яких просто вживали в їжу, оскільки археологи знайшли тільки черепи, на яких дуже мало м’яса. Інших кісток у печері не було.

На думку вчених, тварин було вбито в іншому місці, а їхні голови відділили і принесли в печеру з якоюсь церемоніальною метою.

Це відкриття змінює уявлення сучасної науки про неандертальців. Раніше не було жодного підтвердження того, що ці люди мали культи. Тепер вчені вважають, що наші предки могли мати примітивні вірування та пов’язані з ними ритуали. Зокрема, здатні залучити удачу на полюванні, оскільки знайдені черепи належали диким тваринам.

Нещодавно вдалося з’ясувати ще один незвичайний факт із життя неандертальців. Вивчення стародавніх вогнищ показало, що ці представники роду людей із задоволенням готували, зокрема, такі складні страви, як млинці.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...