Мова йде про мільярди: Нейтральна Швейцарія заморозила чергову порцію активів росіян

Влада Швейцарії заморозила близько 8,8 млрд доларів фінансових активів, що є власністю громадян Росії. Про це повідомляє агенція Reuters, передають Патріоти України.

Таке рішення ухвалили відповідно до санкцій, спрямованих на покарання Росії за повномасштабне вторгнення в Україну. Державний секретаріат з економічних питань, що контролює санкції, повідомив, що цифра є лише останньою оцінкою і може бути змінена.

"Було важко назвати точну цифру через нових людей, які були додані або вилучені з санкційного списку, а також судові справи щодо заморожування або розблокування додаткових активів. Точніша цифра очікується до кінця другого кварталу 2024 року, коли швейцарські банки звітуватимуть уряду", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, збільшення заморожених активів пов'язане зі зростанням на 300 осіб і 100 компаній і організацій, які потрапили до списку санкцій за останній рік. Йдеться про приблизний прибуток від грошових депозитів, облігацій, акцій, а також власності та елітних авто.

Також заблоковано переміщення активів в іноземній валюті на суму 7,4 млрд франків російського центрального банку. Активи яких саме осіб заморозили - не повідомляється.

Заблоковані активи становлять тільки частину загальних статків росіян у Швейцарії. За оцінками Асоціації швейцарських банкірів, у банках країни зберігається 150 млрд франків.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...