Українці практично однаково часто вживають слова "дякую" і "спасибі". Але іноді можуть закрастися сумніви, чи можна вживати обидва ці слова для висловлення вдячності.
Вчитель і мовознавець Олександр Авраменко у своєму уроці пояснив, чи є різниця між цими словами і як правильно їх вживати.
"Вдячність можна висловлювати словом "спасибі", яке живе у наших пам’ятках з XVI століття. Воно походить від сполуки слів "Спаси, Боже". Ця сполука з часом зрослася в одне слово "спасибі", – пояснив мовознавець.
Він наголосив, що слово "дякую" просто є більш поширеною етикетною формою висловлення вдячності.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...