
Компанія Neuralink розробляє технологію, яка дозволить людям спілкуватися без мовних засобів. За розрахунками новаторів це призведе до зникнення людської мови всього за 5 років, зазначають Патріоти України.
"Вам не доведеться говорити, хоча ми все ще можемо це зробити з сентиментальних причин", - сказав засновник компанії Ілон Маск, повідомляє Independent.
Йдеться про розробки пристрою для лікування серйозних захворювань головного мозку в короткостроковій перспективі, а її кінцева мета полягає у вдосконаленні людей.
За словами Маска, після впровадження чіпа Neuralink в мозок люди зможуть спілкуватися дуже швидко і з більшою точністю.
"Я не впевнений, що станеться з мовою. У такій ситуації це було б схоже на матрицю. Ти хочеш говорити іншою мовою? Немає проблем, просто скачай програму", - додав він.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...