Щось знають, але приховують від усіх? МОЗ готується терміново розгортати десятки тисяч додаткових ліжок для коронавірусних хворих

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що готується термінове збільшення до 80 тисяч ліжок для хворих на COVID-19, передають Патріоти України.

«Сьогодні поставлена задача нам збільшити досить терміново замість 50 тисяч ліжок, які у нас були до цього готові приймати хворих з коронавірусною хворобою, до 80 тисяч ліжок. Всі ці ліжка найближчим часом, впродовж місяця, буде забезпечено киснем 80% з них - це буде 60 тисяч ліжок», - повідомив Ляшко.

Він уточнив, що для вказаних 60 тисяч ліжок закуплять кисневі концентратори, про що вже є домовленість. «І вже є літаки, які будуть везти кисневі концентратори в Україну», - додав урядовець.

Крім того, додатково буде розширена мережа забезпечення киснем. «Зараз відпрацьовується кожен конкретний заклад, який буде постачати або газоподібний кисень, або рідко подібний кисень в кожну лікарню. Щоб кожен українець отримав медичну допомогу, якої він потребує», - зазначив Ляшко.

Він додав, що третій етап - це розгортання тимчасових шпиталів у пристосованих приміщеннях. «Закликаю вас всіх дотримуватися протиепідемічних норм, носити маски, дотримуватися фізичної дистанції, щоб Україні не знадобився третій етап, щоб ми не розгортали шпиталі у пристосованих приміщеннях», - заявив Ляшко.

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...

Перше місто в Україні завершує опалювальний сезон: Де та коли відключать опалення

вівторок, 21 березень 2023, 15:52

У Дніпрі будуть відключати опалення у домівках з завтрашнього дня, 22 березня. Воно стане першим містом в Україні, де завершать опалювальний сезон у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенк...