Щось знають, але приховують від усіх? МОЗ готується терміново розгортати десятки тисяч додаткових ліжок для коронавірусних хворих

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що готується термінове збільшення до 80 тисяч ліжок для хворих на COVID-19, передають Патріоти України.

«Сьогодні поставлена задача нам збільшити досить терміново замість 50 тисяч ліжок, які у нас були до цього готові приймати хворих з коронавірусною хворобою, до 80 тисяч ліжок. Всі ці ліжка найближчим часом, впродовж місяця, буде забезпечено киснем 80% з них - це буде 60 тисяч ліжок», - повідомив Ляшко.

Він уточнив, що для вказаних 60 тисяч ліжок закуплять кисневі концентратори, про що вже є домовленість. «І вже є літаки, які будуть везти кисневі концентратори в Україну», - додав урядовець.

Крім того, додатково буде розширена мережа забезпечення киснем. «Зараз відпрацьовується кожен конкретний заклад, який буде постачати або газоподібний кисень, або рідко подібний кисень в кожну лікарню. Щоб кожен українець отримав медичну допомогу, якої він потребує», - зазначив Ляшко.

Він додав, що третій етап - це розгортання тимчасових шпиталів у пристосованих приміщеннях. «Закликаю вас всіх дотримуватися протиепідемічних норм, носити маски, дотримуватися фізичної дистанції, щоб Україні не знадобився третій етап, щоб ми не розгортали шпиталі у пристосованих приміщеннях», - заявив Ляшко.

Дівчина, яка сміливіша за деяких чоловіків: У РФ 11-класниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:40

У РФ продовжують фіксувати нові випадки підпалів. Цього разу проти мобілізації та війни РФ проти України вирішила виступити 11-класниця. І поки чоловіки-призовники тікають в інші країни, дівчина не побоялася закидати військкомат "коктейлями Молотова". ...

В Чернівцях підозрюваний у педофілії відкрив стрілянину під час затримання, загинула поліцейська (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:15

У понеділок, 3 жовтня, у Чернівцях трапилася надзвичайна ситуація під час затримання правоохоронцями особи, звинуваченої у розбещенні неповнолітніх. Підозрюваний відкрив стрілянину, внаслідок чого 1 поліцейська загинула, ще 1 поліцейський дістав поране...