МОЗ забило на сполох через стрибок кількості пневмоній в Україні (відео)

В Україні після пом'якшення карантину був зафіксований стрімкий стрибок статистики пневмоній, значна частина з яких - ускладення після коронавірусу. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передають Патріоти України.

Він зазначив, що, згідно з рішенням МОЗ, був розширений перелік і алгоритм ПЛР-тестування. Зокрема, т-уди були додані всі випадки пневмонії.

"Тобто незалежно відтого, чи є симптоми коронавірусної хвороби, чи немає, ми тестуємо всі без винятку пневмонії, які реєструються в Україні. Чому це важливо? Тому що основним ускладненням при COVID-19 є пневмонія, розвивається все через пневмонію, яка дуже важко проходить і дуже часто призводить до летальних випадків", – пояснив урядовець.

За словами Степанова, в середині квітня в Україні виявлялося приблизно 5061 пневмоній. Потім цей показник почав падати, зокрема завдяки карантинним обмеженням. Тому на 11 травня вдалося вийти вже на показник 2143 пневмонії за тиждень. Однак зараз він зріс до понад 4000 пневмоній на тиждень.

"Основна частина – це ускладення від коронавірусу. Тому я ще раз звертаюся до всіх українців – COVID-19 – це не жарти, це не іграшки. Це дуже серйозна хвороба. Задумайтеся про своє здоров'я, своє життя, здоров'я своїх близьких. І користуйтеся всіма рекомендаціями МОЗ", – закликав міністр українців.

"Повірте, це не важко просто користуватися маскою в усіх місцях великого скупчення людей: коли ви заходите в транспорт, у будівлю, в спортзалу, в ТРЦ, будь-який магазин. Дотримуйтеся соціальної дистанції, це просто 1,5 м один від одного. І користуйтеся антисептиками", – додав він. Степанов запевнив, що дотримання цих правил одразу дуже суттєво знижує ризик інфікування коронавірусом.

"В Севастополе планомерно наступает ж*па с водой. Каждый день водоканал "ремонтирует" что-то, отключая поочередно целые районы", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:17

"Ветераны крымскотатарского национального движения вчера провели собрание возле оккупационного Совмина в Симферополе. Требовали, чтобы Гоблин вышел и извинился за свои слова", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і ...

Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

п’ятниця, 10 липень 2020, 3:00

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї. На похороні дружини депутата обласної ради від «...