Може бути найдавнішою на Землі: У снігах Антарктиди знайшли піраміду (фото)

Виникнення пірамід в Антарктиді прихильники конспірологічних теорій пов'язують їх з позаземними цивілізаціями, які відвідували Землю близько 100-120 млн років тому.

Під покровом вічних снігів на території Антарктиди може знаходитися найдавніша на нашій планеті піраміда, інформують Патріоти України.

Як повідомляє видання Express, таке припущення висловив конспіролог Девід Чайлдресс, вивчаючи знімки на сервісі Google Earth. В обрисах однієї з вершин антарктичного гірського хребта Шеклтон, яка має чотири крутих схили, дослідник побачив схожість з Великої пірамідою в єгипетській Гізі. Чайлдресс припускає, що вік піраміди в Антарктиді більший, ніж у будівель, споруджених на Африканському континенті. Ба більше, конспіролог вважає, що саме вона послужила прототипом для аналогічних будівель в інших частинах світу.

Виникнення пірамід в Антарктиді прихильники конспірологічних теорій пов'язують їх з позаземними цивілізаціями, які відвідували Землю близько 100-120 млн років тому. Втім, вчені з версією про штучне походження "піраміди" на білому континенті не згодні. Вони звертають увагу на те, що пірамідальна форма гірських вершин - зовсім не унікальна. Пояснити виникнення таких "пірамід" можна природним процесом ерозії.

Вата святкує День Росії? В Одесі стався потужний вибух

субота, 12 червень 2021, 22:30

У суботу, 12 червня, в Одесі стався потужний вибух на підстанції. За попередньою інформацією, НП трапилася на ПС 110/10 кВ "Артилерійська". Як повідомляють місцеві Telegram-канали, після вибуху в деяких будинках поблизу зникло світло. Причина вибуху по...

Підробляв "закладками": У Києві оператора каналу Медведчука затримали з наркотиками (фото, відео)

субота, 12 червень 2021, 22:15

У п'ятницю, 11 червня, в Києві поліція затримала чоловіка, який робив "закладки" з наркотиками. У нього вилучили амфетамін, таблетки екстазі, канабіс і ЛСД. Зловмисником виявився Тарас Олійник – він є оператором телеканалу "Перший Незалежний", який пов...