Може бути найдавнішою на Землі: У снігах Антарктиди знайшли піраміду (фото)

Виникнення пірамід в Антарктиді прихильники конспірологічних теорій пов'язують їх з позаземними цивілізаціями, які відвідували Землю близько 100-120 млн років тому.

Під покровом вічних снігів на території Антарктиди може знаходитися найдавніша на нашій планеті піраміда, інформують Патріоти України.

Як повідомляє видання Express, таке припущення висловив конспіролог Девід Чайлдресс, вивчаючи знімки на сервісі Google Earth. В обрисах однієї з вершин антарктичного гірського хребта Шеклтон, яка має чотири крутих схили, дослідник побачив схожість з Великої пірамідою в єгипетській Гізі. Чайлдресс припускає, що вік піраміди в Антарктиді більший, ніж у будівель, споруджених на Африканському континенті. Ба більше, конспіролог вважає, що саме вона послужила прототипом для аналогічних будівель в інших частинах світу.

Виникнення пірамід в Антарктиді прихильники конспірологічних теорій пов'язують їх з позаземними цивілізаціями, які відвідували Землю близько 100-120 млн років тому. Втім, вчені з версією про штучне походження "піраміди" на білому континенті не згодні. Вони звертають увагу на те, що пірамідальна форма гірських вершин - зовсім не унікальна. Пояснити виникнення таких "пірамід" можна природним процесом ерозії.

З архіву ПУ. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 19:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня 2020 року російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за мо...

Зеленський ще вірить у мир в очах Х**ла? Росія перекинула на Донбас безпілотники і тонни палива, - розвідка

вівторок, 19 січень 2021, 18:41

На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей із Росії перекинуто понад 22 тисячі тонн палива, військове майно і безпілотники "Орлан-10". Про це повідомляють на сайті Головного управління розвідки Міноборони України. За даними відом...