Може бути придатною для життя: Астрономи знайшли нову планету

Астрономи виявили нову скелясту планету, яка має сприятливі умови для виникнення життя. Вона розташована за 31 світловий рік від нас. Про це пише Science Alert, передають Патріоти України.

Планета під назвою Wolf 1069 b обертається в зоні своєї зірки — це область, де може бути рідка вода на поверхні. А отже на такій планеті гіпотетично може існувати життя.

Планета робить повний оберт навколо своєї зірки за 15,6 дня і розташована в 15 разів ближче до неї, ніж Земля до Сонця.

Через це на поверхні Wolf 1069 b могло б бути надто спекотно, але вона обертається навколо червоного карлика, який набагато холодніший за Сонце. Нова планета отримує близько 65% випромінювання, яке досягає Землі від Сонця.

Wolf 1069b схожа на Меркурій і, ймовірно, має температуру близько -23°С. Це занадто холодно для рідкої води, але без атмосфери рідка вода все одно перетворилася б на пару.

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...

Дерматолог роз'яснив, чи можна позбутися лупи назавжди та застеріг від помилок

п’ятниця, 24 березень 2023, 9:43

Лупа не тільки змушує вас почуватися ніяково, але й негативно впливає на здоров'я шкіри голови. Крім того, лупа може спричинити свербіж шкіри голови, що є вкрай неприємним та дискомфортним відчуттям. Лупа може бути викликана різними причинами — від стр...