
Салтівський Районний територіальний центр комплектації та соціальної підтримки (ТЦК) Харкова надіслав повістку на адресу старшого сержанта бригади "Азов2 і захисника Маріуполя Степана "Байди" Головка, який вже 21 місяць перебуває в полоні. Про це розповіла дружина військового Ганна Байда у себе в Facebook, передають Патріоти України.
«Салтівський РТЦК і СП міста Харкова так любить мого чоловіка, бійця бригади Азов НГУ, захисника Маріуполя, який після виходу з «Азовсталі» вже 21 місяць перебуває в полоні, що на 14 лютого надіслав йому валентинку у вигляді повістки», – написала дівчина.
Ганна, яка також є військовою, зазначила, що у відповідь на дзвінок черговий військкомату запропонував їй узяти відпустку та приїхати до Харкова для вирішення цього питання.
«Нагадую, майже два роки полону – районний військкомат навіть не знає, що людина на службі...» – наголосила вона.
Пізніше військова нагадала, що, відповідно до закону, повістка має бути вручена особисто або уповноваженими особами має бути складено акт про відмову від отримання повістки з підписами уповноважених осіб і свідків. «Цікаво дізнатися, ким саме було підписано розписку про отримання цієї повістки?» – поцікавилася дружина «азовця».
Ганна Байда також розповіла, що з моменту, коли її чоловік вийшов за наказом із території заводу «Азовсталь» та опинився у полоні, минуло вже 640 днів. «640 днів пекла в російських катівнях... і так само 640 днів повної неповаги з боку місцевих РТЦК і СП...» – написала дівчина.
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...