Може, навіть слухав "Ой, летіли дики гусі": Зеленський вручив композитору Покладу золоту зірку Героя України

Зеленський вручив композитору Покладу орден із присвоєнням звання Героя

Президент Володимир Зеленський зустрівся з композитором Ігорем Покладом і вручив йому орден Держава із присвоєнням звання Героя України. Про це в понеділок, 13 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням напрес-службу глави держави.

"Присвятивши своє життя музичному мистецтву, Ви стали справді майстром. Без перебільшення, Ваша музика є голосом України. Ваші пісні звучать по всьому світу. Ці композиції відносяться до найкращих перлин національного духовного надбання, без яких неможливо уявити сучасну українську культуру", – сказав Зеленський, коли говорив до композитора.

Композитор і опермейстер Ігор Поклад є автором понад 150 пісень, у тому числі – музичних вистав Конотопська відьма, Різдвяна ніч, Москаль-чарівник, Засватана – невінчана, Таке єврейське щастя, Чмир, рок-опери Ірод та інших.

Поклад плідно працював у кіно з режисерами Леонідом Биковим, Андрієм Бенкендорфом, Миколою Засєєвим у більш ніж 40 художніх і телефільмах. Написав музику до анімаційних стрічок "Як козаки…", Енеїда та інших.


Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...