"Може йти на х*й": Збожеволілий Лепс послав Галкіна, виступаючи на концерті в Ставрополі

Російський співак Григорій Лепс в черговий раз оскандалився. Він матюками послав визнаного Мін'юстом РФ іноагентом Максима Галкіна прямо на концерті в Ставрополі, повідомляють Патріоти України.

"Максим Галкін може йти на х*й", - заявив Лепс.

Також під роздачу потрапила співачка Наталі. Путініст пожартував, що купив їй на кладовище квіти.

Варто відзначити, що таке агресивне ставлення у Лепса до Галкіна через те, що той засудив війну в Україні. Гуморист разом з Пугачовою і дітьми ще на початку повномасштабного вторгнення поїхав до Ізраїлю, де виступав на концертах, а частину виручених грошей передавав українським біженцям.

А ось чому він так негативно налаштований по відношенню до Наталі - незрозуміло. Співачка мовчить про злочини Кремля і диктатора Володимира Путіна.

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...