Може навіть вбити: Трамп розповів, яким препаратом рятується від коронавірусу

Президент США Дональд Трамп для запобігання зараження коронавірусом приймає препарат гідроксихлорохін, який згідно попередження фахівців може бути вкрай небезпечним. Про це він заявив на брифінгу в Білому домі, передають Патріоти України.

"Я приймаю його приблизно півтора тижні, і я все ще тут, я все ще тут", - сказав Трамп. Хлорохін і його похідний, гідроксихлорохін, зазвичай використовують для лікування малярії та вовчака. При цьому, на даний момент немає ніяких доказів того, що цей препарат може запобігти зараженню коронавірусом. Більш того, деякі фахівці запевняють, що ліки мають серйозні побічні ефекти.

Так, екс-президент по плануванню сім'ї доктор Леана Вень заявила, що "немає доказів ефективності гідроксихлорохіну ні щодо лікування COVID-19, ні щодо профілактики".

"Цей препарат має серйозні побічні ефекти. Я дуже стурбована тим, що Дональд Трамп продовжує моделювати поведінку, яке може завдати шкоди багатьом американцям", - написала Леана Вень на своїй сторінці в Twitter.

Відзначимо, що згідно бразильському дослідженню, опублікованому в журналі Американської медичної асоціації Open Network (Jama), 81 пацієнт із зараженням або підозрою на зараження отримували щоденну дозу хлорохіну. В ході дослідження пацієнтів розділили на групи з високими і низькими дозами. Дослідники планували оцінити свої результати через 28 днів.

Але через 13 днів шість з 40 пацієнтів у групі з низькою дозою померли, в порівнянні з 16 з 41 пацієнта в групі з високою дозою. Крім того, у п'яти пацієнтів в групі з високими дозами були серцеві захворювання. Троє з них померли.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...