Може, не варто було поспішати? Немолода пара зробила корекцію зору і вперше за багато років побачила недоліки одне одного

Операція змінила повсякденне життя подружжя, оскільки обом більше не потрібні окуляри для різних занять.

Британське подружжя, яке прожило в щасливому шлюбі 55 років, думали, що знають одне про одного все, поки операція з відновлення зору не дозволила їм вперше за багато років чітко побачити обличчя одне одного, повідомляють Патріоти України з посиланням на Metro.

Відомо, що Террі Сміт і Бренда з Мерстхема, яким нині по 75 років, вперше зустрілися в місцевому молодіжному клубі. Тоді їм було по 17 років. Відтоді вони разом і виховали дві доньки, а тепер насолоджуються трьома онуками, однією онукою і трьома правнуками.

Записатися на операцію із відновлення зору пара вирішила, коли їхній зір було помітно погіршено через катаракти. Бренда ж від 30 років носила окуляри, але одного разу у клініці їй діагностували катаракту і вона вже не могла прочитати жодної з ліній на таблиці для перевірки зору.

Першою до Лондонського офтальмологічного центру потрапила Бренда, але згодом їм обом встановили мультифокальні лінзи HD на обидва ока. Після операції пара була вражена різницею.

"Після операції я не мала віри тому, що я бачила. Я сказала Террі: "Ти неправильно голишся". Мені довелося підстригти йому брови і все таке. Я завжди малювалася за допомогою збільшувального дзеркала, але після операції не могла повірити в те, що є на моєму обличчі", - зізнається жінка.

Террі ж носив окуляри 25 років і після операції сказав, що деякі аспекти зовнішності дружини здивували його.

"Я також помітив такі речі, як колір волосся моєї дружини, які, я знаю, вона підфарбовує, можливо, був трохи яскравіше, ніж повинен бути насправді. Змінився і колір одягу. Речі, які я вважав одним кольором, були зовсім іншими. Цей плащ, який я думав, був сірим, насправді зелений!", - каже британець.

Нині Бренда, яка є завзятою читачкою, прекрасно може переглядати книжку без окулярів. Але найбільшу перевагу вона отримує, коли займається "квітковим мистецтвом" - улюбленим хобі, яке містить виготовлення прикрас з рослинних матеріалів.

"Мені стало значно простіше створювати новий дизайн, і це теж значно приємніше", - розповідає літня жінка.

А для Террі, захопленого спортсмена, відмова від окулярів означала повернення до тенісу, і він також грає в боулінг зі "значно більшою точністю".

"Це схоже на диво. Таке відчуття, що мій зір повернувся до того, яким був, коли мені було 15 років", - каже Террі.

Після скандалу з Польщею: Журі для "Євробачення" тепер обиратимуть українці, правила змінено

середа, 18 травень 2022, 14:28

Після гучного скандалу з балами представнику Польщі від України на Євробаченні-2022, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) вирішила змінити формат обрання членів журі конкурсу. Із наступного року українці зможуть безпосередньо впливати...

Для них "особливе місто": Бєдняков назвав три ймовірні причини, чому росіяни ненавидять Маріуполь

середа, 18 травень 2022, 14:22

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков вважає, що росіяни ненавидять Маріуполь та так безжально намагаються його знищити, зокрема, тому що місто не скорилося у 2014 році. Тоді українцям вдалося звільнити його від самопроголошених формувань, як...