Може померти багато людей! Відомий лікар закликав ввести локдаун в Україні, поки не стало пізно

Локдаун в Україні слід вводити до того, як настане колапс медичної системи. Таку думку в бліц-інтерв'ю висловив ексголовний санітарний лікар України Сергій Бережнов, передають Патріоти України.

"Локдаун потрібно буде ввести до того, як настане повний колапс. Коли він настав, вже дарма вводити", – заявив він.

За його словами, приймати рішення про конкретні терміни введення локдауну необхідно на основі даних "про завантаження лікарень, про забезпеченість лікарями, про статистику захворюваності".

"Тому конкретний термін мені важко назвати. Але те, що це треба зробити – це безсумнівно. Я говорю як лікар, економісти нехай висловлюють свою точку зору. А далі ухвалюємо рішення: або продовжуємо працювати і захворіє і помре більша кількість людей за цей час, тому що медицина не впорається, або вводимо локдаун", – підкреслив медик.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...