
Локдаун в Україні слід вводити до того, як настане колапс медичної системи. Таку думку в бліц-інтерв'ю висловив ексголовний санітарний лікар України Сергій Бережнов, передають Патріоти України.
"Локдаун потрібно буде ввести до того, як настане повний колапс. Коли він настав, вже дарма вводити", – заявив він.
За його словами, приймати рішення про конкретні терміни введення локдауну необхідно на основі даних "про завантаження лікарень, про забезпеченість лікарями, про статистику захворюваності".
"Тому конкретний термін мені важко назвати. Але те, що це треба зробити – це безсумнівно. Я говорю як лікар, економісти нехай висловлюють свою точку зору. А далі ухвалюємо рішення: або продовжуємо працювати і захворіє і помре більша кількість людей за цей час, тому що медицина не впорається, або вводимо локдаун", – підкреслив медик.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...