
Локдаун в Україні слід вводити до того, як настане колапс медичної системи. Таку думку в бліц-інтерв'ю висловив ексголовний санітарний лікар України Сергій Бережнов, передають Патріоти України.
"Локдаун потрібно буде ввести до того, як настане повний колапс. Коли він настав, вже дарма вводити", – заявив він.
За його словами, приймати рішення про конкретні терміни введення локдауну необхідно на основі даних "про завантаження лікарень, про забезпеченість лікарями, про статистику захворюваності".
"Тому конкретний термін мені важко назвати. Але те, що це треба зробити – це безсумнівно. Я говорю як лікар, економісти нехай висловлюють свою точку зору. А далі ухвалюємо рішення: або продовжуємо працювати і захворіє і помре більша кількість людей за цей час, тому що медицина не впорається, або вводимо локдаун", – підкреслив медик.
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...
На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...