Може шукати вже нових жертв: У Києві злодій вкрав у дівчини телефон і купив сигарет на 20 тис. грн (фото)

У Києві шукають чоловіка, який 18 лютого вкрав телефон у відвідувачки торгового центру DreamTown. Телефон iPhone XR він витягнув з сумки жертви в магазині Zara. Як пише Telegam-канал "Київ оперативний", постраждала написала заяву в той же вечір, передають Патріоти України.

На наступний день дівчина відновила сім-картку і їй почали приходити СМС про те, що її картою за допомогою телефону злодій оплатив товарів на загальну суму 20000 гривень.

"Це тривало в період з 00:50 і до 2:10 19.02.2021 в різних торгових точках. В основному, купував блоками сигарети. Остання покупка була в магазині АТБ на Севастопольській площі", - йдеться в повідомленні. Також в мережі допускають, що злочинець може проживати недалеко від місця, де витрачав гроші.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...