"Може він хотів допомогти у благодійності": ЗМІ знайшли дівчину, яка стала причиною рукоблудства Ківи (фото)

Юлія Панкратова запевнила, що слухавку не брала і взагалі шокована тим, яке продовження отримала ситуація.

Ілля Ківа і Юлія Панкратова. Ілюстрація: "Радіо "Максимум".

Модель і організатор публічних заходів Юлія Панкратова з Одеси заявила, що особисто не знайома з нардепом від "Опозиційною платформи - За життя" Іллею Ківою, через якого потрапила в пікантну історію. За її словами, її контактна інформація знаходиться в публічному доступі, тому він і зміг їй зателефонувати, повідомляють Патріоти України.

"Я займаюся організацією конкурсів краси, але сама в них участі не беру. Моя контактна інформація не прихована і я людина публічна. Можливо, Ілля Ківа хотів допомогти з благодійною боку. Ми допомагаємо дітям, дитячим будинкам. Особистого спілкування з Ківою у мене ніколи не було", – каже вона.

При цьому Панкратова говорить, що слухавку не брала і взагалі шокована тим, яке продовження отримала ситуація. "Абсолютно незрозуміло, навіщо приписувати зі мною якісь стосунки. Роздули, що у мене немає пари і відносин, що насправді не є дійсністю. Моя контактна інформація є на візитках. Я публічна людина", – поскаржилася модель.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...