
Від 1 листопада в Україні офіційно почала діяти осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку нерестового сезону 2026 року. Про це нагадали у Державному агентстві меліорації та рибного господарства, передають Патріоти України.
Щоб захистити рибні запаси та забезпечити безпечні умови зимівлі, регіональні управління Держрибагентства видали накази з переліком зимувальних ям та їхніх меж.
На цих ділянках будь-який вилов риби категорично заборонений.
Рибалити дозволено лише поза межами зимувальних ям:
Водночас кількість гачків не повинна перевищувати семи на одного рибалку. Також у період льодоставу заборонено:
Порушення встановлених правил може призвести до:
“Ми посилюємо контроль на водоймах і закликаємо рибалок бути відповідальними. Збереження риби у зимувальних ямах — критично важливе для відновлення популяцій навесні”, — наголосив голова Держрибагентства Ігор Клименок.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...