Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.

Відкриття вантажного залізничного сполучення по Кримському мосту, яке повинно було відбутися в грудні 2019 року, перенесено на 2020 й. Як офіційна причина в Міністерстві транспорту Росії назвали виявлення давньогрецької садиби на місці під'їздів до мосту, проте експерти вважають, що причиною перенесення можуть стати спірні інженерні рішення.

"Справа в тому, що Керченський півострів рясніє карстами – вони формуються в карбонатних породах, яких багато в Криму. Але якщо сказати, що тунель обвалився, грунт просів, то цар відповість: як же, ми стільки грошей вбухали і знову відкладаємо цей міст? – який нікому, крім нього, не потрібен. Ось і знайшли таку мульку. Вибачте, пів-Москви знесли. При чому тут артефакти? Це відмазка для царя, щоб ще і грошей додатково дали. Якби не завалився тунель, вони б в грудні запустили один поїзд максимум і ремонтували б далі ", – зазначає Медовар.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...