"Може захлеснути хвилею": Експерт пояснив, чому в Україні не скасовують карантин

Сьогодні в Україні немає епідемії коронавірусу, однак загроза різкого стрибка за прикладом італійського - зберігається. Про це розповів уповноважений координатор Українського медичного експертного співтовариства Костянтин Надутий в ефірі каналу "Україна 24", передають Патріоти України.

Таким чином він прокоментував продовження карантину до 22 травня. "Епідемії в Україні немає. Є ризик епідемічного порогу, щоб, скажімо, 30% школярів захворіли. Але ризик того, що може бути як в Італії, нікуди не пропав. Це карантином перекрили. Якщо піде італійський сценарій, а він може бути, то не впевнений, що всього вистачить. Система в занедбаному стані, лікарі хворіють", - заявив Надутий.

За його словами, в Україні "державні мужі тримають карантин, тому що бояться такого розвитку ситуації, як в Італії та Великобританії". "Немає у нас таких технологічних та інфраструктурних можливостей. Будуть тримати обмеження, щоб нас не накрила хвиля", - пояснив експерт.

Кабмін у березні ввів загальнонаціональний карантин для протидії поширенню коронавірусної інфекції, після чого продовжив його до 11 травня. 4 травня уряд продовжив карантин до 22 травня, знявши при цьому ряд обмежень з 11 травня.

"Стасик похож на странного шмеля": Михайлову дісталося від Шнура

понеділок, 23 листопад 2020, 20:46

Лідер групи «Ленінград» відкрито назвав Михайлова лицеміром: той обіцяв в карантин фінансово підтримати учасників своєї команди, але грошей музиканти не дочекалися. Музикант Сергій Шнуров знову виступив з уїдливою епіграмою на колегу-артиста. Цього раз...

Хіти тижня. "Посмотрите-ка! Вот на работу и пришла наша местная порнозвезда!": Мама залишила маленьку дочку зі своїм телефоном на кілька хвилин. Їй вистачило і цього, щоб зруйнувати її репутацію (фото)

понеділок, 23 листопад 2020, 20:30

"Женщина оставила свою дочь наедине с телефоном, но вскоре сильно об этом пожалела. За несколько минут без внимания двухлетняя малышка успела знатно подпортить репутацию своей мамы: половина людей из списка контактов в ее телефоне оказалась под бомбард...