Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів.

Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хвороб в порівнянні з іншими країнами, інформують Патріоти України.

Як зазначають в ООН, особливо ускладнює ситуацію той факт, що країна знаходиться в стані громадянської війни, яка тут триває протягом багатьох років. В організації підкреслили, що число випадків захворювання в найбіднішій арабській країні швидко збільшується. Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів.

Під час війни була знищена половина лікарень, люди продовжують вмирати і з інших причин. Понад 24 мільйонів жителів країни, а це 80% населення, потребують гуманітарної допомоги. "Ми знаємо, що імунітет серед населення дуже низький. Ми говоримо тут про людей, які, можливо, їдять один раз в день. Ми говоримо про дітей, які не були щеплені. Ми говоримо про людей, які залишили свої будинки, тому що їх будинки були обстріляні або розбомблені і тому вони не мають засобів до існування", - говорять в ООН.

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...