"Можешь по-русски говорить? А то непонятно", - секретар міськради Слов'янська - чиновнику, який доповідав українською (відео)

Жан Кім, напевно, вирішив, що закон "Про державну мову" його не стосується.

Жан Кім. Фото: karachun.com.ua.

Секретар міськради Слов'янська Жан Кім зажадав від в.о. начальника управління містобудування та архітектури Фреда Корепанова давати пояснення російською мовою під час сесії міськради. Фрагмент відеозапису з такою вимогою опубліковано на сторінці "Славянские ведомости" в youtube, передають Патріоти України.

"Ты можешь по-русски говорить? Путаешься. А то не понятно, что ты там говоришь", - сказав Кім чиновнику, який робив доповідь.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...