"Можеш посмоктати мій язик?": Далай-лама потрапив у гучний скандал через поцілунок із хлопчиком - історія отримала продовження (відео)

"Можеш посмоктати мій язик?": Далай-лама потрапив у гучний скандал через поцілунок із хлопчиком. Історія отримала продовження

Духовний лідер буддизму Тибету Далай-лама потрапив у гучний скандал через поцілунок із хлопчиком. Після цього йому довелося просити вибачення та пояснювати, що сталося. Про це пише газета El Comercio, передають Патріоти України.

Так, у мережі з'явилося відео із заходу Фонду M3M в Індії, на якому лідер тибетського буддизму вітав 120 студентів, які здобули університетську освіту. У середині виступу, який відбувся ще 28 лютого 2023 року, його перервав хлопчик, якого Далай-лама запросив до свого столика, обійняв та поцілував.

Якоїсь миті Далай-лама запитав у дитини: "Можеш посмоктати мій язик?" і розсміявся. Після цього хлопчик лише трохи наблизив голову. Привітання тривало кілька секунд, а потім чернець обійняв його і сказав "дякую".

На платформі Change.org організація "Утримай впливових осіб від жорстокого поводження з дітьми" створила петицію для збору підписів під назвою "Врятуйте дітей від Далай-лами: зупиніть жорстоке поводження з дітьми".

"Ми визнаємо, що поцілунки в щоку – це нормально, але ми наполягаємо на тому, що поцілунки в губи або поцілунки з язиком із хлопчиком на публіці виразно ненормальні. (...) Зважаючи на той факт, що він є релігійним лідером, за його неналежною поведінкою може стежити велика кількість вірян, що збільшує ризики жорстокого поводження з дітьми", – заявили в організації.

У понеділок після того, як у соціальних мережах поширилося відео, Далай-лама попросив вибачення. "Його Святість хоче попросити вибачення у хлопчика та його сім'ї, а також у його численних друзів по всьому світу. Його Святість часто безневинно і грайливо дражнить людей, яких зустрічає, навіть на публіці і перед камерами. Він шкодує про цей інцидент", – йдеться в заяві буддійського лідера.

Варто зазначити, що 2018 року, після того, як стали відомі деякі свідчення людей, які заявили про те, що в дитинстві вони зазнавали сексуального насильства в буддійських храмах, Далай-лама визнав, що знав про ці факти з 1990-х років, проте зберігав мовчання. Ці події з минулого роблять поцілунок Далай-лами з неповнолітнім ще сумнівнішим.


Надя Дорофєєва поділилася деталями особистого життя, зокрема відносинами з Дантесом, після розлучення

неділя, 10 грудень 2023, 6:06

Більш того, Надя зізналася, що дружить і з дітьми Кацуріна від першого шлюбу з Дашею Кацуріною, яка зараз перебуває у стосунках з Дантесом і навіть почала разом з ним жити. . А ось з екс-чоловіком Додо не спілкується. Про це вона розповіла в ефірі "С...

"Та фіг з ним, з цим Галкіним... ": Давня подруга Примадонни розповіла, чому Алла Пугачова виїхала з Росії

неділя, 10 грудень 2023, 4:15

Московська подруга вирішила допомогти, як вміла. Її аргумент має дещо заспокоїти злобу рашистів. Російська співачка Алла Пугачова виїхала з Росії заради турботи про дітей. Таку заяву зробила її давня подруга і кравчиня Любов Аксьонова, пишуть росЗМІ. ...