Можливі проблеми зі здоров’ям та технікою: Названо дати магнітних бур у грудні

В останній місяць року земляни будуть спостерігати кілька магнітних бур, які можуть позначитися на здоров'ї людей та роботі електротехніки. Про це свідчать дані ресурсу Meteoagent, передають Патріоти України.

Як відомо, магнітні бурі — це коливання магнітного поля Землі, що виникають внаслідок сплесків плазми на Сонці. Ці явища можуть негативно впливати на функціонування комунікаційних систем та здоров'я людей, чутливих до погодних змін.

Найпотужніша буря у грудні почнеться вже сьогодні під вечір, її К-індекс очікується на рівні шість балів з дев'яти. Після настане дводенний період спокою, після чого магнітне поле Землі заштормить знову.

У грудні буде ще кілька небезпечних періодів:

- 4, 6−7 грудня — буря середньої інтенсивності;

- 5 грудня — високої інтенсивності;

- 17 грудня — середня буря;

- 18 грудня — високоінтенсивна буря (К-індекс дорівнюватиме 5);

- 21 грудня — сильна буря;

- 22−23 грудня — середня інтенсивність магнітної бурі.

Інші дні місяця зараз оцінюються як спокійні. Слід зазначити, що різні активні явища на Сонці, які тягнуть за собою магнітні бурі на Землі, не завжди можна спрогнозувати заздалегідь.

Нагадаємо, найчастішими симптомами нездужання в дні магнітної бурі у людей є головний біль та запаморочення, нудота, підвищення тиску, слабкість, безсоння, біль у м'язах та суглобах, втрата апетиту, дратівливість, загострення хронічних хвороб.

"У Малині "ТЦК зі зброєю" ходить по домівках": Поліція пояснила місцевим, що сталося насправді (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:54

У мережі з'явилося відео з, як стверджується, "свавіллям представників ТЦК", які в повному спорядженні зі зброєю ходили по приватному сектору міста Малин. В поліції пояснили, що на території Житомирщини проходять контрдиверсійні заходи. Відповідні кадр...

Не гребують нічим: Окупанти в Авдіївці викрали дитяче ліжко з напівзруйнованої квартири (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:28

Російські окупанти після захоплення Авдіївки почали грабувати квартири, у яких вціліло майно, передають Патріоти України. На початку відео окупант жаліється, що на верхньому поверсі багатоповерхівки стоїть неушкоджений телевізор, який неможливо забрати...