
Львів'янин Андрій Мочурад став першим українцем, який в Антарктиду добрався автостопом, повідомляють Патріоти України.
"Я перший з українців, хто автостопом і кораблестопом подолав шлях від Аргентинського Ушуаї до української антарктичної станції "Академік Вернадський" та острова Лахіль. Це ще 50 км на південь", - сказав Андрій Мочурад.
Мандрівник вже подав попередню заявку на національний рекорд. Враховуючи переліт через Атлантику, він подолав майже 14 тис кілометрів.
Зараз Андрій повертається додому. Дістався автостопом до Буенос-Айреса, попереду перетин Атлантичного океану. Через нього можна шукати корабель, але це разом з поверненням займе місяці. Тому збирає кошти на переліт до Барселони, звідки далі автостопитиме.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...