Можливо все! Українець поставив рекорд в Антарктиді

Львів'янин Андрій Мочурад став першим українцем, який в Антарктиду добрався автостопом, повідомляють Патріоти України.

"Я перший з українців, хто автостопом і кораблестопом подолав шлях від Аргентинського Ушуаї до української антарктичної станції "Академік Вернадський" та острова Лахіль. Це ще 50 км на південь", - сказав Андрій Мочурад.

Мандрівник вже подав попередню заявку на національний рекорд. Враховуючи переліт через Атлантику, він подолав майже 14 тис кілометрів.

Зараз Андрій повертається додому. Дістався автостопом до Буенос-Айреса, попереду перетин Атлантичного океану. Через нього можна шукати корабель, але це разом з поверненням займе місяці. Тому збирає кошти на переліт до Барселони, звідки далі автостопитиме.

Джерело: Gazeta.ua

Колись там яблуку ніде було впасти: Який наразі виглядають провідні курорти Азовського моря під окупацією (відео)

неділя, 28 червень 2026, 14:40

Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...

Промоутер назвав ім'я суперника Усика для "прощального танцю" в ринзі великого боксера

неділя, 28 червень 2026, 13:44

Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...