Можливо все! Українець поставив рекорд в Антарктиді

Львів'янин Андрій Мочурад став першим українцем, який в Антарктиду добрався автостопом, повідомляють Патріоти України.

"Я перший з українців, хто автостопом і кораблестопом подолав шлях від Аргентинського Ушуаї до української антарктичної станції "Академік Вернадський" та острова Лахіль. Це ще 50 км на південь", - сказав Андрій Мочурад.

Мандрівник вже подав попередню заявку на національний рекорд. Враховуючи переліт через Атлантику, він подолав майже 14 тис кілометрів.

Зараз Андрій повертається додому. Дістався автостопом до Буенос-Айреса, попереду перетин Атлантичного океану. Через нього можна шукати корабель, але це разом з поверненням займе місяці. Тому збирає кошти на переліт до Барселони, звідки далі автостопитиме.

Джерело: Gazeta.ua

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...