Можливо все? Жінка народила трійнят з різницею в 7 років - діти мають вражаючу схожість між собою (фото)

Подружня пара з Великобританії довго не могла мати дітей, і зважившись на штучне запліднення стала батьками кількох малюків. У подружжя народилися трійнята, у яких різниця у віці між першим та двома іншими дітьми - сім років передають Патріоти України.

Як пише The Sun, колишня модель Хелен та електрик Олівер Бейкер пройшли через десять процедур ЕКО і були змушені продати свій будинок, щоб оплатити рахунок в майже $25 тисяч в їх відчайдушному прагненні стати мамою і татом.

Під час перших восьми процедур ЕКО жінка неодноразово опинялася в лікарні. У неї двічі розвивався синдром гіперстимуляції яєчників - стан, при якому яєчники набухають і стають болючими, вона перенесла викидень, позаматкову вагітність і була змушена видалити маткові труби.

"Я ніколи не думала, що у мене не буде дітей, тому я дуже засмутилася, коли дізналася про це. Ми - одна з тисяч пар Великобританії, яка була в розпачі після того, як нам сказали, що зачати дитину природним шляхом неможливо. Коли лікарі нам сказали, що ЕКО - єдиний варіант, я в нього вклала всю душу ", - поділилася 42-річна Хелен.

Дев'ята спроба стала вдалою. У травні 2010 року британка завагітніла, а в лютому 2011 року народила сина Хьюго. Потім пара вирішила заморозити запліднені яйцеклітини, які зберігалися в приватній клініці.

У грудні 2017-го пара вирішила зачати ще одну дитину і зробила десяту процедуру ЕКО. Так подружжя стало батьками ще двох дітей - сина Монті та дочки Коко.


Незважаючи на різницю у віці, всі діти вважаються трійнятами, оскільки були зачаті одночасно з використанням однієї й тієї ж партії яйцеклітин та сперматозоїдів.

Щаслива мама каже, що брати і сестра мають вражаючу схожість між собою, і це схоже на справжню подорож у часі. Діти дуже дружать і завжди нерозлучні. "Люди кажуть мені, що, коли бачать Монті, їм здається, що вони озираються в минуле, коли я народила першу дитину", - говорить багатодітна мама.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...