Можливо все! Жінка у відчаї зайнялася плаванням і схудла на 101 кг за рік. Фото до і після

48-річній Кетлін Вутон з Великобританії, яка важила 254 кілограми, вдалося усього за рік схуднути на 101 кілограм. Через зайву вагу жінка не могла самостійно ходити і одягатися, тому зважилася спробувати зайнятися плаванням. Цей вид спорту і допоміг їй скинути зайві кілограми. Про це повідомляє Daily Mirror, зазначають Патріоти України.

Як пише видання, жінка страждає від синдрому гіпермобільності суглобів, остеоартриту і ліпедеми. Через ці хвороби вона ледве ходила – потрібні були дві палиці. Вутон переживала, що через свою малорухомість вона пропускає усі сімейні свята і практично не бачить своїх рідних.

Одного разу родичка Кетлін – Сара – запропонувала їй приєднатися до групи людей, що плавають на відкритій воді, і та погодилася. Після цього її життя кардинально змінилося. Як розповіла жінка, коли вона вперше зайшла в воду, то одразу заплакала – їй було соромно, що вона запустила своє тіло.

"Я плакала, тому що мені було соромно за те, як я виглядала і почувалася. Коли я увійшла в воду, в моїй голові неначе розвіявся щільний туман, і я відчула, що моє тіло знову рухається. Неймовірне відчуття", – розповіла вона.

З того дня, вона почала плавати щодня, це стало її хобі. За рік британці вдалося втратити 101 кілограм, а також позбутися болю в суглобах. Крім того, жінка почала стежити за своїм харчуванням. Раніше, як зізналася Кетлін, вона часто переїдала, однак тепер стежить за тим, що їсть

"Я просто хочу жити. Я хочу скинути вагу. Я не хочу худнути, щоб бути стрункою, справа не в тому, як я виглядаю. Я вважаю, що кожне тіло прекрасне", – зазначила вона

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.