"Цей набряк викликає неконтрольована гіперімунна відповідь організму": Лікар показав, що буде з легенями хворого на коронавірус після антибіотиків (фото)

На ранніх термінах зараження коронавірусом противірусні препарати й антибіотики можуть спровокувати посилення імунної відповіді та набряк легень у пацієнта. Безконтрольне використання ліків на початку хвороби може дати серйозні ускладнення після COVID-19, передають Патріоти України.

Лікар-інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні № 4 Євген Дубровський показав, як виглядають легені пацієнта з коронавірусом після вживання антибіотиків.

"З першого дня хвороби пропито противірусні та антибіотики. За півтора тижня – 4 антибіотики. На 10 день хвороби — ось така картина. Хтось ще вірить, що антибіотики діють на вірус? Як ще довести, що призначення противірусних категорично заборонено? Що антибіотики шкідливі на ранніх термінах і без показань", - так підписав знімок Дубровський.

Він пояснив, що на знімку зображений об'ємний набряк легенів і це ускладнення стало відповіддю на неправильне лікування при коронавірусі.

"Цей набряк викликає неконтрольована гіперімунна відповідь організму на проникнення COVID-19 в легені. Противірусні та антибіотики на ранніх термінах підсилюють цю імунну відповідь, тому вони заборонені", - додав лікар-інфекціоніст.

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...