
Працівники собору Паризької Богоматері, в якому спалахнула масштабна пожежа, приблизно 20 хвилин намагалися самостійно з'ясувати спрацьовування сигналізації і лише потім звернулися до рятувальників, повідомляють Патріоти України.
Як з'ясували в паризькій прокуратурі, пожежна сигналізація вперше спрацювала в Нотр-Дамі о 18:20 за місцевим часом. Однак пожежних ніхто не викликав. Тільки через 23 хвилини, коли вогонь уже охопив верхню частину будівлі, був зафіксований дзвінок.
Як заявив прокурор Парижа Ремі Хейтц, поки передбачається, що причиною пожежі став нещасний випадок, проте "розслідування буде довгим і складним".
У той же час видання Le Parisien пише, що першою версією слідчих про причини пожежі в соборі Паризької Богоматері стала проблема з електрикою. Такі висновки були зроблені за підсумками огляду місця подій і спілкування з декількома десятками свідків.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...