Можна дещо вилікувати: Австралійські вчені довели, що їсти перед сном - корисно

Для того щоб швидше заснути, на вечерю можна їсти хліб, картоплю, злакові батончики, пластівці зі злаків.

Австралійські вчені з'ясували, що вечеря, який складаєтьсяз швидко засвоюваних продуктів з високим глікемічним індексом, допомагає швидше заснути. Отримані дані дозволяють сказати, що знайдений простий і приємний спосіб боротьби з безсонням, зазначають Патріоти України.

«Щоб легко засинати, потрібно дотримуватися кількох простих правил, наприклад, не пити ввечері алкогольні напої та каву. Якщо вам все одно важко заснути, порадьтеся зі своїм лікарем, чи можна вам їсти на ніч їжу з високим глікемічним індексом. Цей прийом може стати в нагоді і тим, хто не може заснути після нічної роботи або після зміни часових поясів», - пояснює Chin Moi Chow, одна з авторів дослідження.
Глікемічний індекс (ГІ) - це число від 1 до 100, що показує, наскільки швидко засвоюється їжа. Злаки і овочі багаті клітковиною і мають низький ГІ, після їх вживання рівень глюкози в крові зростає поступово. Білий рис, банани і т.ін. бідні клітковиною, містять більш прості вуглеводи і мають високий ГІ.
«У дослідженні брали участь люди, які з самого початку не страждають безсонням, тому у них важко було очікувати значного поліпшення сну. Можливо, людям, які відчувають проблеми зі сном, їжа з високим ГІ не тільки полегшить засинання, а й допоможе відновити структуру сну», - зазначають автори роботи. Для того щоб швидше заснути, на вечерю можна їсти хліб, картоплю, злакові батончики, пластівці зі злаків.

З архіву ПУ. "Дні літій-іонних батарей полічено", - науковці

середа, 3 березень 2021, 23:30

Дослівно заява німців, розміщена на сайті Мюнхенського університету, звучить так: «Дні звичайних літій-іонних батарей полічені, тому що твердотільні акумулятори є чудовою альтернативою». "Хотя литий-ионные аккумуляторы сегодня используются повсеместно,...

"Дозволяли сидіти тільки на підлозі": Як українка працювала хатньою робітницею в Індії (фото)

середа, 3 березень 2021, 23:28

Мати служанку-європейку престижно, але вона має бути дуже слухняною та входити до будинку... тільки босою. Ведуча тревел-проєкту "У кого більше " Аліна Мисечко в одному з випусків змагалася із співведучим Валентином Чернявським за відпочинок у найдорож...