Можна дещо вилікувати: Австралійські вчені довели, що їсти перед сном - корисно

Для того щоб швидше заснути, на вечерю можна їсти хліб, картоплю, злакові батончики, пластівці зі злаків.

Австралійські вчені з'ясували, що вечеря, який складаєтьсяз швидко засвоюваних продуктів з високим глікемічним індексом, допомагає швидше заснути. Отримані дані дозволяють сказати, що знайдений простий і приємний спосіб боротьби з безсонням, зазначають Патріоти України.

«Щоб легко засинати, потрібно дотримуватися кількох простих правил, наприклад, не пити ввечері алкогольні напої та каву. Якщо вам все одно важко заснути, порадьтеся зі своїм лікарем, чи можна вам їсти на ніч їжу з високим глікемічним індексом. Цей прийом може стати в нагоді і тим, хто не може заснути після нічної роботи або після зміни часових поясів», - пояснює Chin Moi Chow, одна з авторів дослідження.
Глікемічний індекс (ГІ) - це число від 1 до 100, що показує, наскільки швидко засвоюється їжа. Злаки і овочі багаті клітковиною і мають низький ГІ, після їх вживання рівень глюкози в крові зростає поступово. Білий рис, банани і т.ін. бідні клітковиною, містять більш прості вуглеводи і мають високий ГІ.
«У дослідженні брали участь люди, які з самого початку не страждають безсонням, тому у них важко було очікувати значного поліпшення сну. Можливо, людям, які відчувають проблеми зі сном, їжа з високим ГІ не тільки полегшить засинання, а й допоможе відновити структуру сну», - зазначають автори роботи. Для того щоб швидше заснути, на вечерю можна їсти хліб, картоплю, злакові батончики, пластівці зі злаків.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла з Мінська до Київ 300 провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...