Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов.

"Юзік" відмовився від виступів разом із президентом. Фото: Українська правда.

Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, який може змінюватися. В середньому повний годинний виступ коштує 60 тисяч доларів за участю не менше 7 "медійних" учасників, повідомляють Патріоти України.

Менеджери "Кварталу 95" повідомили, що президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Також від всіх виступів відмовився і депутат від президентської фракції "Слуга народу" Юрій (Юзік) Корявченков.

Роль президента може виконати Юрій Великий, новий актор "Кварталу". Крім того, його можна замовити окремо від усього колективу. Менеджер артиста уточнила, що передноворічний виступ коштуватиме близько 5-8 тисяч доларів, якщо артист не буде зайнятий на виступах з творчим колективом.

Видання зазначає, що "95 квартал" не проти навіть виступити з концертом на виїзді, наприклад, в Москві. Вартість виступу включатиме ще й дорогу до столиці РФ. Інших українських виконавців також можна запросити на корпоративи в Росії. Вартість виступу варіюється від 7 до 30 тисяч євро.


Джерело: Апостроф

""Поставте себе на місце цього батька. ЦАХАЛ продовжить боротьбу з ХАМАС": В Ізраїлі обстріли застали чоловіка на шосе з немовлям на руках (відео)

неділя, 16 травень 2021, 17:26

Ізраїльська армія опублікувала відео, на якому чоловік із дитиною ховається за бетонним парканом на шосе. Схоже, що він їхав у машині саме під час того, як почалися обстріли, і був змушений вибігти з неї. Також на відео чути голос жінки, яка, напевно, ...

Пара разом уже більше ніж 55 років: Як виглядає дружина Мірчі Луческу - фото та історія їх кохання

неділя, 16 травень 2021, 17:22

У неділю, 16 травня, головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу разом зі своєю дружиною Неллі повернувся з Києва до Бухареста, передають Патріоти України. Після тріумфальної роботи в столиці України до особистого життя 75-річного румунського фа...