Можна на 50% зменшити кількість ДТП! В Україні готують важливе нововведення

"БЕЗПЕЧНІ ЛІВІ ПОВОРОТИ НА ТРАСАХ - важлива пропозиція змін у ДБН щодо доріг загального користування. Ліві повороти через зустрічний потік машин сьогодні вважаються одними з найнебезпечніших", - пише Лев Парцхаладзе, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Зараз у чинному ДБН “Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина ІІ. Будівництво” встановлено, що на автомобільних дорогах з інтенсивним рухом (понад 11 тис авто на добу) транспортні розв’язки необхідно обов’язково проектувати в різних рівнях.

Ми хочемо підвищити безпеку руху і на ділянках дороги з меншою інтенсивністю. Тому наразі є така ідея, яку ми вже вивчаємо та пропрацьовуємо - влаштовувати на цих ділянках дороги безпечні ліві повороти в одному рівні.

➡️ Як вони влаштовуються?

Завдяки додатковому місцю з лівого боку проїзної частини, щоб авто мало можливість маневрувати.

➡️Що це дасть?

✅ за підрахунками експертів, на 50% зменшить кількість ДТП на цих ділянках руху на трасах.

✅зменшаться затори на цих ділянках доріг.

✅ загалом підвищиться безпека руху.

➡️Де розповсюджено?

У багатьох країнах Європи та світу. Наприклад, США та Італія

Як вам така ідея? Пишіть коментарі".

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Гумова маска, а не обличчя": 66-річну Успенську рознесли за невдалу пластику (фото)

неділя, 31 травень 2020, 10:00

Російська співачка Любов Успенська опублікувала нове фото й нарвалася на критику в мережі. Зокрема, знімком знаменитість поділилася на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. На фотографії Успенська позує у себе вдома в широкій білій фу...

Люди розслабилися після 22 травня? В Україні знов підскочила добова кількість захворювань на коронавірус

неділя, 31 травень 2020, 9:59

Кількість тих, хто одужав удвічі менша, ніж нововиявлених хворих. Протягом минулої доби, 30 травня, в Україні виявили 468 нових випадків захворювання на коронавірус, повідомляють Патріоти України з посиланням на МОЗ. Днем раніше цей показник складав 39...