Можна навіть приготувати їжу: Українець перетворив "Запорожець" на справжній будинок на колесах (фото, відео)

Українець Олександр Жос, який живе в Білорусі, переробив ЗАЗ на мобільний будинок, чому не стали на заваді компактні розміри авто. Про це пише “Автоцентр”, передають Патріоти України.

Заощадити місце у машині допомогло зовнішнє розміщення кемпінгового обладнання. Саморобний складний намет влаштувався на даху, а повноцінна кухня з висувним столиком, мийкою та грилем – у задній частині авто.

Примітна система водопостачання "Запорожця", яка знаходиться над заднім склом і нагріває воду до необхідної температури завдяки маслу, що проходить через бак спеціальною спіраллю. "Похідний" комплект також містить обідній стіл із ящиками для зберігання кухонного начиння, який за сумісництвом відіграє роль додаткового експедиційного багажника.

Крім того, винахідник перевозить з собою велосипед, фаркоп і ручну лебідку. Олександр Жос планує в майбутньому встановити зарядний пристрій та нестандартну пічку зовні для обігріву намету.

Готують до мобілізації: Окупанти вивозять з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:44

Російські окупанти почали масово вивозити з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів. Там примусово вивезених готують до мобілізації так званої "армії ДНР". Це пов’язано з великими втратами окупантів у війні та провалом так званого призову в окупов...

Диверсанти в Києві готували теракти на території Михайлівського собору

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:30

Більшість російських диверсійних груп були закинуті на територію України і зокрема Києва завчасно. Деякі з них готувалися до вчинення терактів на території Михайлівського собору і поблизу об'єктів, які мають критичне військове значення, розповів в інте...