Можна поспати на годину довше або встигнути більше: Україна переходить на зимовий час, не забудьте відкрутити годинник та проконтролювати телефони

Україна перейде на зимовий час у неділю: куди треба крутнути стрілки

Перехід на зимовий час в Україні традиційно відбудеться в останню неділю жовтня. У 2021 році перевести годинник потрібно буде в ніч з 30-го на 31-е число, зазначають Патріоти України.

В який бік потрібно крутити стрілки, скільки ми будемо спати, і чому перехід часу хочуть скасувати, але-безуспішно – читайте нижче в матеріалі Styler.

Куди переведемо час у неділю

Перевести стрілки потрібно буде на одну годину назад. Це слід зробити о 4 ранку.

Втім, сучасні гаджети справляються з цим автоматично. Якщо у вас є механічний годинник, просто крутіть стрілку на годину назад в неділю вранці.

Спати ми в цей день будемо на годину довше. Але тепер темний час доби буде починатися раніше.

Як переведення годинників впливає на наше здоров'я

Лікарі кажуть, що сезонне переведення часу – стрес для організму. Такі зміни впливають на біологічні ритми людини, можуть загострюватися хронічні хвороби, порушуватися сон, виникати депресії.

До нового режиму ми звикаємо досить довго - від двох тижнів до півтора місяців. Тому експерти радять готуватися до переходу на зимовий, а також літній час заздалегідь.

Як мінімізувати стрес від переходу на зимовий час?

Постарайтеся заздалегідь налагодити сон, підлаштовувати його під новий час. Лягайте спати раніше і раніше вставайте.

Змістіть всі свої фізіологічні та інші процеси на ранній час, раніше снідайте, приймайте душ, те ж стосується вечері і підготовки до сну.

Щоб звикнути до тривалості світлового дня, відрегулюйте освітлення в будинку: раніше закривайте штори, і відкривайте їх, як тільки прокинетеся.

Відмовтеся від алкоголю, менше пийте каву. Налагодьте харчування - намагайтеся вживати здорові продукти, які не дратують ваш шлунково-кишковий тракт. Зайве навантаження на організм вам зараз точно ні до чого.

Навіщо ми все ще переводимо час?

Переводити час двічі на рік в Україні почали в 1981-му році. А законодавчо це було затверджено тільки в 1996-му.

Перші переводити час почали практичні британці. Це потрібно було для економії електроенергії. Але в сучасному світі така практика більше невиправдана. Тому багато країн відмовляються від переведення годинників на літній і зимовий час.

В Україні було вже кілька спроб відмовитися від переведення годинників восени і навесні. Втім, всі вони не увінчалися успіхом.

Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

неділя, 5 грудень 2021, 6:10

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти Укра...

Справжній котик зі "Шрека": У соцмережах знайшли копію персонажа популярного мультика (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 0:32

Британський короткошерстий кіт відомий своєю схожість на персонажа з мультфільму "Шрек". Завдяки цьому, чотирилапий має чималу кількість шанувальників, зазначають Патріоти України. Чотирилапий, якого назвали Піско, вміє копіює знамениту мордочку мультя...