Безумовно, коктейлі, про які йтиметься нижче, також шкідливі для здоров’я. Особливо якщо ними зловживати. Проте деякі з них містять невелику кількість алкоголю, відрізняються низькою калорійністю, а також містять деякі інгредієнти, які можна назвати корисними для здоров’я, зазначають Патріоти України.
Цей коктейль — класичний варіант для тих, хто хоче низькокалорійний напій, констатують дієтологи. Горілка — це чистий спирт, відносно низькокалорійний і не має різкого смаку (якщо не йдеться про дешеву горілку, звичайно).
Газована вода не містить калорій та цукру, а також розбавляє алкоголь. Зрозуміло, всі ці аргументи випаровуються, якщо додавати горілку в солодку газовану воду, наприклад, кока-колу або лимонад.
Хоча цей коктейль часто асоціюється з пізнім сніданком (ох уже ці звичаї у вищому суспільстві) чи аперитивом, він може бути хорошим варіантом у будь-який час дня.
Він зроблений з томатного соку, який є гарним джерелом вітамінів і мінералів, а також з горілки, яка дає невелику кількість алкоголю. Спеції та гарніри, що використовують у «Кривавій Мері», можуть відрізнятися, але часто вони містять селеру, гострий соус, вустерширський соус і скибочку бекону.
Хоча цей напій може містити достатню кількість натрію, він, як і раніше, є відносно низькокалорійним варіантом, до того ж не надто міцним (звісно, якщо дотримуватися класичного рецепта).
Все вищесказане не стосується ситуації, коли велику кількість дешевої горілки розбавляють символічною кількістю пакетованого томатного соку невідомого походження. Такий «коктейль» навіть пучок селери не зробить дієтичним.
Геть жарти, але джин з тоніком — це цілком собі дієтичний напій, ну, принаймні, якщо порівняти з багатьма іншими популярними коктейлями.
Судіть самі. Джин — це чистий спирт, виготовлений з рослинних компонентів, як-от ягоди ялівцю, які надають йому унікального смаку. При змішуванні з тоніком, що містить невелику кількість хініну, виходить освіжний і трохи гіркуватий напій.
Зрозуміло, тонік містить цукор, але його кількість відносно невелика. Принаймні, якщо порівняти з колою та солодкими газировками, які використовують у багатьох коктейлях.
Кубинський коктейль Мохіто готують зі свіжої м’яти, соку лайма, цукру та рому. Хоча вміст цукру в мохіто може змінюватися залежно від способу його приготування, свіжа м’ята та сік лайма забезпечують здорову дозу вітамінів і мінералів.
Багато барменів використовують для приготування мохіто світлий ром, який містить менше калорій та алкоголю, ніж темний.
Популярний освіжний коктейль за венеційським рецептом. Його готують з Aperol, італійського біттера (лікеру зі смаком гіркого апельсина), ігристого вина та содової води.
Апероль містить менше алкоголю, ніж багато інших лікерів, що робить цей напій легшим. Крім того, газована вода допомагає розбавити вміст алкоголю. Крім того, Апероль Шприц часто подають зі скибочкою апельсина, а це, як не крути, все-таки доза вітаміну C.
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...
На Полтавщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.Про це стало відомо з вироку Лубенського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН. Раніше його визнали придатним до служби, передають...