Можна сміливо мандрувати? Перша країна в Європі фактично здолала коронавірус

У Чорногорії більше не залишилося хворих на коронавірус, а впродовж 20 днів не фіксували нових випадків захворювання. Водночас країна поки не поспішає офіційно проголошувати перемогу над хворобою, передають Патріоти України.

Інститут громадського здоров'я Чорногорії оприлюднив заяву, у якій мовиться про те, що країна, не фіксувала нових випадків хвороби уже 20 днів.

Керівник Інституту Бобан Муґоша заявив, що кінець епідемії буде проголошено в разі, якщо нових захворювань не буде до 2 червня – через 28 днів після останньої появи.

Всього за час пандемії у Чорногорії зафіксували 324 випадки коронавірусу. Жертвами хвороби стали 9 людей, а всі інші 315 хворих вже одужали.

Перші одразу 6 випадків у Балканській країні зафіксували ще 18 березня. Пік хвороби у Чорногорії припав на 3 квітня, коли зафіксували 30 випадків коронавірусу. Останні 5 випадків зафіксували 25, 26 і 29 квітня, а також 4 і 5 травня – щодня по 1 випадку.

Не треба спекулювати: Йосип Зісельс оцінив вимогу деяких єдиноплемінників змінити державну мову в єврейських школах України на іврит та ідиш

п’ятниця, 10 липень 2020, 20:59

Українським євреям краще навчитися вільно розмовляти в першу чергу українською. Мовою викладання в єврейській школі й у всіх повинна бути українська. Про це зазначив відомий дисидент та громадський діяч Йосип Зісельс в інтерв’ю, передають Патріоти Укра...

Хіти тижня. Відео, як гігантський птах зловив акулу, вразило мережу

п’ятниця, 10 липень 2020, 20:00

Опубліковані кадри швидко розійшлися в соцмережі, всього за тиждень цим відео поділилися понад 2 тисячі користувачів. На знятих кадрах видно, що величезна птах пролітає над пляжем і при цьому тримає в пазурах спійману велику рибу, яка звивається, намаг...