Можна все? Кабмін схвалив розширення прав поліції щодо використання електрошокера

Кабмін схвалив розширення прав поліції щодо використання електрошокера

Кабінет міністрів погодив законопроект про розширення прав поліції на використання електрошокера. У документі збільшили кількість ситуацій і осіб, до яких можливе застосування пристрою. Це рішення було затверджено на засіданні Кабміну в середу, передають Патріоти України.

Згідно з новим законопроектом, поліції дозволяється використовувати електрошокер при:

  • затримання особи, що скоїла адміністративне чи кримінальне правопорушення і здійснює фізичний опір поліцейському;
  • затримання особи, яка вчинила тяжкий або особливо тяжкий злочин і намагається втекти;
  • затримання особи, яка вчиняє збройний опір або намагається втекти з-під варти;
  • затримання особи, яка погрожує застосуванням зброї та інших предметів, які загрожують здоров'ю чи життю людей, зокрема поліцейського.

За поточними правилами, поліцейські можуть застосовувати електрошокер в разі нападу на поліцейського або на іншу людину / об'єкта, що знаходяться під охороною або ж під час нападу тварини, яка загрожує життю або здоров'ю людини, в тому числі поліцейського. Новий законопроект ще належить затвердить депутатам Верховної ради.

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...