Магістральна тепломережа, яка проходить під мостом Патона в Києві, знову, після 11 липня, не витримала і почала протікати, повідомляють Патріоти України з посиланням на КМДА.
Аварія сталася близько 12:30 середи. Причиною у КМДА називають гідравлічні випробування, які проводила аварійна бригада "Київтеплоенерго" в межах підготовки до опалювального сезону.
Зазначається, що місце прориву вже локалізували і пошкоджену ділянку готують до ремонту із залученням верхолазів.
В міській адміністрації повідомили, що ця мережа забезпечує теплом близько 200 житлових будинків на Русанівці і Березняках.
Там нагадали також, що магістральна тепломережа була збудована в 1962 році.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...