Можуть не лише в обличчя плюнути: В Астраханській області Росії зграя верблюдів тероризує населення

Люди говорять, що бояться ходити на роботу, коли верблюди збираються у великі табуни і прямують вулицями.

У Росії жителі Астраханської області скаржаться на нашестя верблюдів. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

Колишній господар верблюдів, пенсіонер Юрій Серебряков випустив 80 тварин на волю, бо вже не зміг доглядати за ними. Місцеві стверджують, що тварини все руйнують на своєму шляху. «Верблюди з’їдають всі рослини, до яких можуть дотягнутися. Ми вечорами ганяємо їх. Встаємо ночами і караулимо», - скаржаться жителі Астраханської області.

Люди говорять, що бояться ходити на роботу, коли верблюди збираються у великі табуни і прямують вулицями. «Якщо у них гон, то вони навіть можуть погнатися за людиною», - кажуть місцеві.

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...

Резонанс тижня. Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

субота, 26 вересень 2020, 4:00

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України. Софія ...