Разом з кораблями та поїздами російські літаки продовжують відправляти до вже всім відомого напрямку. У Facebook команда Міністерства інфраструктури повідомила, що веде перемовини з міжнародними страховими компаніями у сфері авіаперевезень, а також компаніями, які постачають та надають у лізинг літаки, вертольоти та іншу авіатехніку, зазначають Патріоти України.
"У разі введення відповідних обмежень та санкцій йдеться про втрату країною-окупантом близько половини цивільних літаків", – зазначають у Міністерстві. Більшість авіакомпаній світу, зокрема і російських, користуються послугами великих страхових компаній.
Таким чином, за інформацією агентства Cirium, 55% від російського цивільного авіаційного флоту перебуває у лізингу в міжнародних компаній. З усіх 980 пасажирських лайнерів, які використовують російські авіаперевізники - 515 літаків перебувають у лізингу іноземних власників.
У Міністерстві переконані, що якщо лише Ірландія прийме рішення про накладання цих санкцій на росію, то це вже зможе потужно вдарити по авіаційній галузі країни-окупанта, оскільки більша частина парку європейських літаків зареєстрована у юрисдикції Ірландії, яка є батьківщиною для 18 з топ-20 світових лізингових компаній. "Впевнені, що зовсім скоро матимемо позитивні новини за підсумками переговорів. І нагадаємо, що літати окупанти тепер можуть хіба з Москви на Камчатку", – зазначають у дописі Міністерства.
В Україні минулого року розпочалася програма "Національний кешбек". В межах програми громадяни можуть одержати фінансову компенсацію у розмірі 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. Але бувають випадки, коли кешбек не нараховують....
Стало відомо, кому належить єдиний в Україні електричний пікап Tesla Cybertruck. Днями машину вартістю понад мільйон гривень помітили у Києві, передають Патріоти України з посиланням на "Телеграф" З відкритих джерел відомо, що вона є приватним нотаріус...