З 1 лютого українці, які отримують субсидії, мають знімати гроші з рахунків та самостійно переказувати їх комунальним підприємствам за спожиті послуги. У деяких випадках допомогу від держави можуть не призначити, передають Патріоти України.
Якщо хтось з членів родини, котра отримує субсидію на оплату комуналки, здійснив за рік до призначення пільги покупку на суму понад 50 тисяч гривень, або в банку з'явився депозит у розмірі понад 100 тисяч гривень, то субсидію на новий період не призначать. Про це нагадали у Пенсійному фонді.
Факт придбання нового житла не враховується при призначенні субсидій за умови, що дану операцію було здійснено за рахунок продажу старої квартири. У такому разі доходи від продажу не враховуватимуться у сукупному доході сім’ї при розрахунку. Але існує важлива умова — обидві квартири або будинки мають бути єдиним житлом у субсидіанта. Це факт при призначенні субсидії треба буде довести документально.
Субсидію не призначать, якщо у власності когось з членів сім’ї є транспортний засіб, випущений менше ніж п’ять років тому. Українці зобов’язані при складанні декларації для оформлення субсидії вказати всіх членів своєї сім’ї та весь дохід. Якщо приховати інформацію у декларації, то понаднормово сплачену субсидію можуть змусити повернути через суд.
Ще однією з причин відмови у виплаті субсидії є борги зі сплати комунальних послуг. Допомогу не продовжать, якщо є заборгованість за комунальні послуги понад три місяці, а сума перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн)
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...
На Полтавщині засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. Суд призначив йому 3 роки позбавлення волі.Про це стало відомо з вироку Лубенського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН. Раніше його визнали придатним до служби, передають...