Можуть знайти мертвим: Експерт розповів, що не так з втечею полтавського терориста (відео)

Дивно, що заручник офіцер, якого утримував полтавський терорист, не зміг один на один затримати людину, яку називають "наркоманом". Про це розповів Андрій Дубовик екс-заступник начальника 2-го управління Центру спеціальних операцій СБУ "Альфа", полковник запасу в ефірі "Апостроф TV", передають Патріоти України.

Він зазначив, що офіцер явно повинен мати підготовку з рукопашного бою. А, якщо він не зміг затримати терориста, то "гріш йому ціна". Ще один момент, який бентежить експерта, що наркоман має навички виживання в природних умовах.

"Це взагалі смішно, що наркоман пройшов десь курс спецназу на виживання, де таке могло бути. Та у нього ломка почнеться через другу добу, побіжить здаватися і шукати собі дозу, якщо це наркоман. Знову ж таки, якщо це наркоман", - розповів Дубовик.

Як писав "Апостроф", замміністра внутрішніх справ Антон Геращенко не виключає, що Романа Скрипника, який захопив у заручники поліцейського в Полтаві, а потім відпустив його і сховався в лісопосадці, вже немає в живих.


В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...

Замовила специфічну послугу: Жінка ошелешила "фішкою", як перевезти у таксі до біса п'яних чоловіка і сина

четвер, 21 вересень 2023, 19:53

Одеситка знайшла несподіваний спосіб транспортувати п'яних чоловіка та сина додому. Її винахідливість здивувала навіть водія служби таксі, зазначають Патріоти України. Курйозним випадком поділився таксист у соціальній мережі TikTok. За його словами, кл...