Мрія про пляшку "оковитої" привела до довгих років за гратами: На Київщині нахабні злодії позбавили зв’язку стратегічний об'єкт, - поліція

Правоохоронці затримали зловмисників, які позбавили телефонного зв’язку стратегічний об'єкт у Київській області. Як розповіли в облуправлінні Національної поліції, до них надійшло повідомлення від працівників Трипільської ТЕС, які заявили про знаходження на її території невідомих осіб, зазначають Патріоти України.

Поліцейські, які прибули на місце, виявили там чоловіків, які проникли в один з бетонних колодязів зв’язку.

Ними виявилися четверо жителів Обухова і Українки у віці 30−40 років, які до приїзду правоохоронців вже відрізали близько 10 метрів кабелю, позбавивши зв’язку всю теплоелектростанцію.
Наразі стосовно затриманих розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (до шести років позбавлення волі).

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...

Колись там яблуку ніде було впасти: Який наразі виглядають провідні курорти Азовського моря під окупацією (відео)

неділя, 28 червень 2026, 14:40

Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...