"Мріяла стати моделлю, але соромилася низького зросту": Українка вразила історією переїзду до США

Катерина Шеремет із Києва два роки тому переїхала до Сан-Дієго у США. Дівчина несподівано виграла "Грін карту", хоча не планувала їхати до Америки. Про це вона розповідає в інтерв'ю, повідомляють Патріоти України.

"За компанію з друзями заповнила анкету. До цього ніколи не цікавилась Сполученими Штатами. Я не мала нав'язливої думки про переїзд. Через рік виявилось, що я її виграла. Спочатку навіть якось на це не звернула увагу, а от хлопець, з яким я зустрічалася, тепер вже мій чоловік, навпаки мріяв жити в США", - пригадує Катя.

Ще в Україні почала шукати житло і роботу через соціальні мережі. Спершу жили у місті Сан-Дієго в кімнаті. А з приводу роботи написала жінка, яка проводила конкурс краси і запропонувала стати учасницею.

"Для мене це було дуже несподівано. В Україні хотіла спробувати себе в моделінгу, але завжди комплексувала через низький зріст і "що скажуть люди". Насправді і в цьому випадку писала організаторам конкурсу, в надії, що їм потрібні помічники, а вона мене вмовила стати учасницею. І так сталося, що одразу після переїзду я пішла на репетиції, а потім зайняла в тому конкурсі друге місце", - каже Катерина.

Українка каже, що після конкурсу отримали чимало подарунків, а головне зв'язків, які пізніше дуже знадобилися для адаптації. Наприклад, познайомилась з власниками танцювальної студії, де Каті запропонували проводити власні заняття зі стрейчингу та давати уроки танців.

"Готувалася до переїзду і на мовних курсах. Але три місяці інтенсивного вивчення англійської дали не найкращий результат. До того ж наш штат розташований на кордоні з Мексикою і популярна тут іспанська. Тому спочатку нічого не розуміла", - додає українка.

Джерело: Gazeta.ua

Лікарі не беруться робити прогнози: Відомого російського режисера ввели у кому, його стан критичний

четвер, 16 вересень 2021, 18:43

Російського режисера Андрія Звягінцева ввели у штучну кому після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела, зазначають Патріоти України. Зазначається, що у Звягінцева виявили 92%-е ураження легенів,...

"Такого кошмару не можу згадати": У Бердянську почалася навала величезних комарів (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 18:29

У Запорізькій області на популярному українському курорті Бердянськ побачили полчища комарів. Туристи показали шокуючі кадри цілих хмар усіяних комарами, зазначають Патріоти України. "Автор відео запевняє, що сірі хмари - це скупчення комарів, які віт...