Мруть як мухи: У Росії 18 людей пішли на той світ, отруївшись сурогатним сидром

У низці областей Росії зафіксовано випадки масового отруєння алкоголем. Найбільше їх виявилося в Ульянівській області. Там 16 людей померли. Ще 35 опинилися у лікарні в критичному стані. Такі дані надав губернатор Ульянівської області Олексій Русскіх.

З'ясувалося, що всі жертви отруєння вживали напій «Містер Сідр», який продається на розлив. Він став причиною отруєння в Новокуйбишевську Самарської області, де після його вживання померли дві жінки, та в Удмуртії. Там у критичному стані госпіталізовано чоловіка й жінку.

Слідчий комітет повідомив, що виробляв «Містер Сідр» самарський індивідуальний підприємець. Його вже затримали. На підприємстві проводять перевірку. За попередньою версією, горе-бізнесмен використовував замість етанолу метанол, який і спричинив масове отруєння. Тепер з'ясовується, до яких міст ще поставлявся сурогатний сидр.

Українські біженці у ЄС під ударом: Ось кому можуть не подовжити тимчасовий захист

неділя, 28 червень 2026, 8:57

Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...

В Україні запускають проєкт із відновлення традиційних сільських хат: Що відомо

неділя, 28 червень 2026, 8:39

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...