Мруть як мухи: У Росії 18 людей пішли на той світ, отруївшись сурогатним сидром

У низці областей Росії зафіксовано випадки масового отруєння алкоголем. Найбільше їх виявилося в Ульянівській області. Там 16 людей померли. Ще 35 опинилися у лікарні в критичному стані. Такі дані надав губернатор Ульянівської області Олексій Русскіх.

З'ясувалося, що всі жертви отруєння вживали напій «Містер Сідр», який продається на розлив. Він став причиною отруєння в Новокуйбишевську Самарської області, де після його вживання померли дві жінки, та в Удмуртії. Там у критичному стані госпіталізовано чоловіка й жінку.

Слідчий комітет повідомив, що виробляв «Містер Сідр» самарський індивідуальний підприємець. Його вже затримали. На підприємстві проводять перевірку. За попередньою версією, горе-бізнесмен використовував замість етанолу метанол, який і спричинив масове отруєння. Тепер з'ясовується, до яких міст ще поставлявся сурогатний сидр.

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...