Мучилася від сильного кашлю. У Львові жінка понад пів року прожила із зубом у бронхах: Як він туди потрапив

У Львові медики врятували жінку, яка від липня 2022 року прожила із частиною зуба у бронхах. Пацієнтка скаржилась на виснажливий постійний кашень. Про це повідомляє Центр легеневого здоров'я, передають Патріоти України.

До медиків у Львові звернулась молода жінка. Вона розповіла, що страждає через виснажливий кашель, який інколи призводить до блювоти. Лікар оглянув пацієнтку та відправив її на обстеження. Під час цього з'ясувалось, що у бронхах пацієнтки застряг зуб.

"Як виявилося, під час пологів, які проходили шляхом кесаревого розтину та екстреній інтубації, частина зуба пацієнтки була пошкоджена й потрапила у дихальні шляхи. Відтак, уже фахівці ендоскопічного кабінету Центру легеневого здоров'я під місцевою анестезією видалили стороннє тіло за допомогою ендоскопічного кошичка", - йдеться у повідомленні.

Дівчина помила волосся кока-колою та похизувалась результатом (відео)

середа, 31 травень 2023, 12:15

Багато дівчат мріють про блискуче і об'ємне волосся, але не завжди можна домогтися такого ефекту за допомогою шампунів. Тому найчастіше доводиться вдаватися до послуг професіоналів, але вартість їхніх послуг зашкалює. Що робити, якщо немає можливості п...

"Ми абсолютно беззахисні": У російських аеропортах почали панічно боятися дронів

середа, 31 травень 2023, 11:45

У Росії на даний момент немає регламентів для закупівлі та установки спеціальних захисних засобів, тому російські аеропорти не можуть захиститися від атак безпілотників, передають Патріоти України. Як повідомляють російські "Известия", представники аер...