"Мушкетер Путіна" незадешево продав свою честь та шпагу: Михайло Боярський заявив, що він мільярдер

Актор порадив усім чоловікам-артистам заробляти гроші не тільки у своїй основній професії.

Актор Михайло Боярський відповів своєму колезі Станіславу Садальському, який дорікнув його в тому, що у нього «син мільярдер», повідомляють Патріоти України.

«Мені дуже приємно, що у мене син мільярдер, який допомагає родині. Я і сам мільярдер», - заявив Боярський виданню Daily Storm. При цьому Боярський зазначив, що не збирається приймати допомогу від когось. За його словами, «отримувати подачки» - «це доля Садальського». «Моя доля - бути чоловіком і утримувати сім'ю», - резюмував актор.

Як писав «Рамблер», раніше Михайло Боярський розкритикував артистів, які скаржаться на неможливість заробити під час пандемії коронавіруса. Боярський зазначив, що артисти-чоловіки повинні вміти заробляти не тільки своєю безпосередньою діяльністю. Садальський погодився, що артист не має права скаржитися, але нагадав, що у Боярського син - мільярдер, якого він свого часу «прилаштував» на хороше місце через свої «пітерські зв'язки».

Щось з неба впало: У Брянській області рф гарно палають резервуари з нафтопродуктами

середа, 30 листопад 2022, 9:31

Губернатора Брянської області рф Олександр Богомаз заявив про те, що 30 листопада спалахнула масштабна пожежа. Влада повідомляє про спалах резервуарів з нафтопродуктами. Тим часом російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що пожежа сталася через "вл...

Дивовижне видовище: Hubble сфотографував «зоряний міст» між галактиками

середа, 30 листопад 2022, 9:05

Космічний телескоп Hubble сфотографував дві спіральні галактики, що з’єднані «зоряним мостом». Про це повідомляє Space. Галактики на передньому плані фотографії розміщені у триплеті Arp 248 – також відомому як «Трійнята Вайлда» або «Триплет Вайлда». ....